loading
Hakkımızda

Ankara Mimari Maket

Efsane Maket, kurulduğu günden bu yana mimar, heykeltıraş, ressam, tekniker ve marangozlardan oluşan uzman bir ekiple mimarlık ve maket konusunda müşterilerine dünya standartlarında hizmet vermektedir. Yetenekli ve her biri dalında uzman olan kadrosu ile kaliteden ödün vermeden çalışan ekipten oluşur.

Firmamız Konut maketleri,endüstriyel maketler,ticari yapı maketleri,spor kompleksleri, askeri ve savunma sanayi maketleri üzerine siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Yaratıcılık, itina ve malzeme bilimi ve seçimi konusunda sınır tanımayıp hayali zorlayacak derecede maket, ve model yapımı konusunda iddialıyız. Otomasyon, ışıklandırmak ve maketlerin gerçekçiliği ve ifadesi anlamında bir adım daha ileriye götürmek konusunda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Misyonumuz bu konuda öncülük yapmak. Gerek kadrosuyla gerek teknolojiyi kullanmak konusunda her türlü özveride bulunup kendimizi güncel tutup geliştirmekteyiz.

Kaliteli hizmet anayışımız ve müşteri memnuniyetimiz bizim için bir prensip halini almış sizlere en iyi hizmeti sunak için faliyet göstermektediyiz. Bizlere 7/24 ulaşıp görüş ve fiyat teklifi isteyebilirsiniz.